Zabýváme se prodejem, kontrolou a opravami akumulátorů všech typů.
- Zajišťujeme prodej a servis dobíjecích zdrojů.
- Provádíme autodiagnostiku, opravy autoelektro.
- Také výměnu autoskel osobních i nákladních vozů.
- Jsme smluvními partnery všech pojišťoven.
Kontaktujte nás

Autofolie

Autofolie jsou nejen doplňkem zlepšujícím vzhled automobilu, ale i velice účinným prvkem zvyšujícím tepelnou pohodu a bezpečnost cestujících.

Zabraňují prostupnosti tepelného záření ze slunce do interiéru vozu a pomáhají tak snížení teploty uvnitř vozu, tím zvyšují účinnost klimatizace.

Autofolie snižují průhled dovnitř vozu, zvyšují pocit soukromí cestujících a napomáhají i bezpečnosti, neboť brání zlodějům zahlédnout výbavu a věci ve voze i vlastnímu rozbití okna automobilu. Současně zvyšují vlastní bezpečnost cestujících při havárii - brání úlomkům skla ve volném pohybu uvnitř vozu a to především při bočním nárazu.

Fólie na autoskla značky Bruxsafol, SDI Global americké výroby jsou neustále vyvíjeny za použití nejmodernějších technologií tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky, na ně kladené.

Jejich kvalita, odolnost i možnosti aplikace na libovolná autoskla je řadí mezi špičku automobilových fólií. Jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů, které zabraňují mechanickému poškození při běžném použití. Autofolie bez problémů odolá stahování oken, mytí, mechanickému poškrábání i náhodným úderům. Není výjimkou, že autofolie Bruxsafol, SDI Global vydrží majiteli i přes deset let v neporušeném stavu.

Maximální ochranu proti škodlivému UV záření zajišťuje přidání inhibitorů přímo do materiálu, z kterého jsou fólie vyrobeny. Předností těchto folií je i použití vysoce kvalitního lepidla k připevnění na sklo. Tento lep se vyznačuje maximální pevností ve spojení s autosklem, který odolá povětrnostním a klimatickým podmínkám.

Zcela vyloučena je i možnost vytváření prasklin či bublin. Autofolie Bruxsafol, SDI Global lepíme na vnitřní stranu autoskel
Protisluneční autofólie Bruxsafol, SDI Global

Jsme partnerem

www.eko-bat.cz


Chcete se dozvědět více o autofoliích?

Klikněte na obrázek.

Copyright © AKUCENTRUM, s.r.o. - 2022 stun.cz tvorba www